Кохана,мені
тепер вже не самотньо:
тобою живу!
* * *
Ти пам,ятаєш?
Тоді був не дощ – злива.
А ще – обійми…
* * *
Ми знову удвох…
завмерли на мить…Досить!
Стаєш навшпиньки…
* * *
Ніжно тулились
докупи.Це для фото.
А ось у житті…
* * *
Ми поглядами
зустрілись і я відчув:
ніч буде без сну.
