*Сухий закон : жодної краплі на підлогу!
*Наше життя як веселка : смуга чорна, смуга біла…
* Щоб поставити дітей на ноги, треба їх спустити з шиї.
*Чужі гроші рахувати непристойно, а свої – сумно.
Якщо вам риють яму, не заважайте. Викопають – знадобиться під басейн.
Коли жінки борються за свої права, це здача іспитів у ДАЇ.
Життя забирає у людей надто багато часу.
Зі всіх писків моди білі тапки – останній.
Якщо залити повний бак бензину, то “Запорожець” стане вдвічі дорожчим.
Життя дається лише раз, а вдається ще рідше.
У нас завжди так :одним все, іншим – все решта…
Все таки, зарплату краще залишати у пивбарі, ніж в аптеці.
Робота не вовк, а побігати доведеться.
Наречена запатентувала пропозицію нареченого.

Думок на тему “МО – ВІЗМИ”
Супер.