Для голосування необхідно авторизуватись

МО – ВІЗМИ

*Сухий закон  : жодної краплі на підлогу!

*Наше життя як веселка :  смуга чорна, смуга біла…

* Щоб поставити дітей на ноги, треба їх спустити з шиї.

*Чужі гроші рахувати непристойно, а свої  –  сумно.

Якщо вам риють яму, не заважайте.  Викопають  –  знадобиться під  басейн.

Коли жінки борються за свої  права, це здача іспитів у ДАЇ.

Життя забирає у людей надто багато часу.

Зі всіх писків моди   білі тапки  – останній.

Якщо залити повний бак бензину, то “Запорожець” стане вдвічі дорожчим.

Життя дається лише раз, а вдається ще рідше.

У нас завжди  так :одним все, іншим –  все решта…

Все таки, зарплату краще залишати у пивбарі, ніж в аптеці.

Робота не вовк, а побігати доведеться.

Наречена запатентувала пропозицію нареченого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Василь Момотюк

319
Коментарі: 37Публікації: 87Реєстрація: 04-08-2018

Срібне перо

Достижение получено 27.12.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 13.01.2019

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “МО – ВІЗМИ”