Нема людини…
Не все пішло з нею…
У чомусь є слід.
* * *
“Коби не гірше…”-
суть сьогоднішнього дня.
І це наш спокій.
* * *
Мружить очі пес-
зігрівся під сонцем.
Вже бачить весну!
* * *
..І випадково
дві долі перетнулись.
Зійшлись назавжди.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Нема людини…
Не все пішло з нею…
У чомусь є слід.
* * *
“Коби не гірше…”-
суть сьогоднішнього дня.
І це наш спокій.
* * *
Мружить очі пес-
зігрівся під сонцем.
Вже бачить весну!
* * *
..І випадково
дві долі перетнулись.
Зійшлись назавжди.