Ось, проводжаю друга.
І чи ще зустрінемось?
Що наші роки…
* * *
Виходять люди
на городи…Цей вічний
колообіг життя.
* * *
Запах печеної
картоплі залишився
десь,у дитинстві.
* * *
Дивуюсь :скільки
у пам.яті збереглось
облич! І чужих…
* * *
Жити треба так,
щоб і на МЕЖІ було
що залишити.
* * *
Хто з коханням
розминувся,той бачив
ніч, а не світло.
* * *
Дерево сильне
корінням ( спробуй , вирви!),
людина – духом.
