Для голосування необхідно авторизуватись

У нас війна

“У нас війна” – писали всі газети.
“У нас війна” – кричали в інтернеті.
Прийшла війна, ні в кого не питала,
А всі, між іншим, на весну чекали.

І що робити нам тепер з війною?
Нікому не дає вона спокою.
І не дає нам мирно засинати,
І не дає дітей заколихати.

Для когось просто це кривава гра,
Для нас – нестерпний біль і боротьба.
Здається, тріснув світ на дві частини
І ми збираємо уламки по годинах.

Зруйновані будинки і серця,
В душі лиш тільки біль і пустота.
Накрило лихо нас усіх разом
І злі ракети розірвали сон.

А світ лиш дивиться зі сторони
І посивіли вже наші брати.
І діти бавитись вже не спішать,
Бо бомби навіть в них уже летять.

Переживемо разом цю лиху годину
І не здамося, бо і з нами віра.
Молитви збережуть наші серця
І ми збудуємо нові дома.

“У нас війна” – писали всі газети.
“У нас війна” – кричали в інтернеті.
Прийшла війна, ні в кого не питала,
А всі, між іншим, на весну чекали.

6

Автор публікації

Офлайн 2 місяці

VeronikaDonetskova

105

Be free...

Коментарі: 0Публікації: 81Реєстрація: 08-10-2020

Срібне перо

Достижение получено 14.10.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій