Я напишу` тобі листа, колись, можливо
І ти не знатимеш про це, я так зроблю`
Зашию рани в тім листі, на живо
Щоб ще хоч раз змогти промовити – люблю!
Я напишу` тобі про все, що так болить
І відпущу` своє кохання із вітрами
Та запалю` вогонь, нехай горить
Усе, що колись було поміж нами
І що там люди, та нехай говорять
Лиш матінко, повірити зумій
Я щастя так хотіла те, що молять
Та все ж не відшукала, зрозумій
Коханий, ти не думай, що кінець
У моїм серці слід твій, буде тліти
Хоч не підемо разом під вінець
Тобі бажаю я кохання так, щоб мліти
2 коментарі “Нехай горить”
Так наповнений почуттям.❤️
гарно