Беремо сонячне тепло,
Не дуже міцне.Щоб було
Воно приємнеє на дотик,
Бо ним огорнемося доти,
Допоки тепло стане нам….
І хай би дощ вологу лляв,
Таку тепленьку і прозору.
А ввечері-на небі зорі
Хай шепотять таємне нам.
Про світ чарівний, море, квіти,
Про гори, теплий свіжий вітер
І про світанок серпанковий,
Коли почнеться ранок новий,
Про нас, буденних, на землі,
Що проживають довгі дні.
І хай ці дні ідуть неспішно,
І кожна мить хай буде втішна!
За неї Бога я молю,
Її я солодко люблю!
Рецепт Щастя
