Ми з тобою загубились в мовчанні.
Були близькими – стали звичайними.
Ми з тобою заблукали у темряві.
І важливе стало даремне нам.
Ми з тобою загубились у тиші.
І ти поруч зараз із іншою.
Що було щире – стало обманом.
А я не буду твоєю коханою.
Що було рідне – стало чужиною.
А я не буду твоєю дружиною.
Ми з тобою загубились в мовчанні.
Були близькими – стали звичайними….
Думок на тему “Ми з тобою загубились в мовчанні”
на жаль так буває…” ще учора були разом ми а сьогодні що з нами сталося”