****
Ми наче квіти в квітнику,
Давно ніхто нас не полов.
Летиш кудись ти в літаку
А я кричу тобі, агов!!
Хіба не ти? Хіба не я?
Клялись в коханні бути разом.
Тепер не твій і не моя…
По серцю їдучи КАмазом.
18.09.2021.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok