«Чиєюсь весною»
І в січні можна бути чиєюсь весною
Коли кохання в душі розцвіте
Коли я буду сп’янілий тобою
Із серця кригу ущент розіб’є
І в лютому можна радіти погоді
Коли обійми тепліші від сонця
І просто сміятись в лице непогоді
Де люта зима замітає віконця
І навіть холодної, лютої стужі
Квітує на серці сп’яніла весна
Її холоднечі нестримні байдужі
Коли вона вірить, в чиїсь чудеса
Віталій Прокопович…..
28.01.2019.
