«Тлінь»
Без тебе усе тлінь….
І я не я, примара
Всього лиш мерзла тінь
Відлуння від Ікара
Верни мені життя
Наповни його змісту
Безцільне мов дитя
Блукатиму по місту
Розбиті каяття
І погляди ворожі
Немовби співчуття
Кидають злі прохожі
На що мені життя?
Без тебе ні, не треба
Найкраще укриття
Сховавшись і від неба
Верни мені вогонь
Ще серце моє тліє
Та без твоїх долонь
Чомусь воно чорніє
Віталій Прокопович……
28.01.2019.
