“Відмовся від любові”.
Якщо вже й так,
Нехай буде вино з кульбаб,
Епітети в розмові.
Щоб більш не зачепить
Не ранити словами…
Вино з кульбаб між нами
Кожну мить, п’янить.
А я все повертаюсь
У день моєї болі:
“Відмовся від любові…”-
Ніяк не спам’ятаюсь.
У грудях в міжребер’ї
Застрягла пустка,
Як біла хустка
Совами на папері:
“Відмовся і здавайся”
Якщо вже й так,
Нехай буде вино з кульбаб:
“На мить заплач і спам’ятайся”.