«Лише разом»
Я б хотів потонути обличчям в твоєму волоссі
Загубившись у ньому парфумів твій запах вдихати
За вікном падав дощ, то була наче осінь
Не хотілось про літо думок ще втрачати
Я б хотів загубитись з тобою у дивному світі
Безтурботно блукати стежками і часом
Ми для цілого світу відкриті й роздіті
Неважливо куди, головне щоби разом
Головне щоби разом, куди б не закинула доля
Не втрачати ніколи з руки твою руку
І безсовісно так тебе всю цілувати
Відганяти у морок злодійку розлуку
Коли старість безжальна, усе ж підкрадеться
Вкриє попелом скроні і тіло тугою покриє
Головне щоби разом, без тебе ніяк не живеться
Лише разом рука ту життєву сторінку закриє
Віталій Прокопович…….
17.06.2017.
