“Манекени”
Ми манекени з тобою у ритмі музики,
Що розриває наші вушні перетинки.
Ми на запястках в’язали вузлики,
Пили в холоднечу чайні пакетики.
Посипались фрази на голову інеєм,
Я знав, що зима вже доволі близько.
Планети усі я назву твоїм іменем,
Між нашими почуттями давно вже слизько.
Тобі не комфортно зі мною близько,
Іскри між нами, давно погасли.
Я покохав те чудне дівчисько,
Наче одів на обличчя маску…
Кидаю рими безжально в серце,
Ти ж бо кидаєш в моє словами.
Лише не лий ти зі сліз озерце,
Я зовсім не знаю, що буде з нами…
22.10.2020.

Думок на тему ““Манекени””
Зап’ясток.