“Мені без тебе сумно”
Мені без тебе сумно
Чомусь болить душа
І скажуть не розумно
Писати ці слова
Та плакати дощами
Мені не довелось
Всеж мокрі твої очі
Цю сіль проллють чогось
Мені без тебе сумно
Каштани відцвіли
У місті цьому шумно
Я хочу утекти
Сховатися у кронах
Старих, живих дерев
А ти десь на перонах
Із пам’яті не стер…
Мені без тебе осінь
Холодна мов зима
Та відчуваю й досі
Любов наша жива
Заплуталась між пальців
Поміж злочинних нот
Сміється з двох поганців
Розгадує кросворд
Мені без тебе сумно
Душа моя болить…
У місті цьому шумно
Куди воно спішить?…
21.05.2020.
#ВіталійПрокопович
