Мов віск той, плавиться броня
Мов грім гуркочуть гради
Назад немає вороття
Не вірте в ті балади
Щодень тече солдатська кров
Невинні гинуть люди
Їм байдуже, прийде новий призов
Прийдуть нові снаряди
І рідня ненька у сльозах
Додому не вернувся…..
Той жах, ввижається у снах
Це сон! Я схаменувся…..
Ридає стомлена країна
Мов люта смерть, прийшла війна
Вона мов чорна та руїна
Між ворогів, вона одна…
Хтось руку дасть, хтось усміхнеться
В обличчя плюне, і продасть
І допомоги не діждеться
Майбутнє лиш в її руках
01,02,2015,
