«Покидьок»
Струна порвалась поміж нас
І не звучить мелодія
Тебе у світу я б украв
Й перетворивсь на злодія
Нещадно пальці в струни рвав
Не помічав лиш очевидного
У своїм серці відшукав
Я покидька огидного
Страждала ти від моїх слів
І твої сльози лилися
Спалив багато я мостів
Лиш скалки залишилися
Та ти все вірила мені
У душу ту пропащу
Та я собі сказати не зумів
Іди вперед ледащо
Від світу всього я закривсь
Нащо мені без тебе він?
Я вдосталь вже вина напивсь
І розвалив тих сірих стін
Та не зумів я зруйнувати
Лиш поміж нас одну стіну
Яку ніяк не розібрати
І досі, у тіні її стою
Віталій Прокопович……..
24.12.2016.
