Для голосування необхідно авторизуватись

УРивок повісті “Кохання серед війни”

І ще шматочок оповідання….

Дарина заснула в очікувані стискаючи в руках телефон, ніхто не знав де зник Остап, після бою поранених були сотні. І ось довгоочікуваний дзвінок розірвав нічну тишу. Дарино Василівно? Так! Вас турбують з 35 тої міської лікарні, до нас поступив пацієнт…. Він живий? Дарина перервала голос медсестри своїм збентеженим голосом. Так! Його відправили на операцію.

Без тямна Дарина оділа куртку обмотавши шию подарованим Остапом шарфом, вона кинулася на двір. Таксі мчало її вечірніми вулицями покритими пухким снігом, він пролітав так тихо зовсім беззвучно падаючи на холодний асфальт. В голові пролітали сотні кадрів з життя зустріч, обійми поцілунки, ох як же багато їм ще було потрібно пережити, як багато потрібно сказати одне одному слів. Сльози стікали зі щік тонучи в шарфі, дорога здавалася нескінченою…..

Дамочко з вас 70 гривень! Голос таксиста повернув її до реальності, не бережно діставши гроші, Дарина побігла до дверей лікарні. Коридор довге очікування час проходив нестерпно довго, здавалося що ніч була вічністю.
Вона прижавшись до лікарняної стіни молила Бога за його життя, така беззахисна і безпорадна, вона нічим не могла йому допомогти. А там за стіною, лікарі боролися за життя її коханого.

Лікар вийшов в скривавленому халаті, понурим поглядом провів Дарину. Вона все зрозуміла без слів….. Її коханий який боровся за життя, який так любив жити, навічно покинув її, такі не побачивши свого сина. Дарина провела рукою по животі, вона носила під серцем його сина, про якого навіть не встигла розповісти Остапу, він помер так і не дізнавшись що стане татком.Боже за що?? Гарячі сльози капали на холодний лікарняний кахель, його не стало….

1

Автор публікації

Офлайн 7 днів

Віталій Прокопович

473
Коментарі: 3Публікації: 197Реєстрація: 26-08-2018

Вибір видавця (Лютий 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Лютий 2020)

Небайдужий читач

Достижение получено 26.01.2019

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій