«Втрачених орбіт»
Я божеволію тобою
Вдихаю той холодний сніг
Який розбитий теплотою
Тихенько падає до ніг
Я божеволію тобою
Холодна стала, мов зима
О Боже, що ж це я накоїв
Забрала почуття зола
Зима залишила на тілі
Такий палючий, хижий слід
І загасають навіть зорі
У вічність втрачених орбіт
Я божеволію тобою
Крізь бурю люту, вперто йду
Було кохання просто грою?
Для чого ж я тоді живу…
Віталій Прокопович……
29.12.2016.
