В душі печаль, на серці смуток,
Як далеко зараз ти від мене,
Побачити тебе було б так круто,
І у твоїх думках те саме.Потерпи, ще трішки, скажеш ти,
І вселяєш в серці моїм знов надію,
Життя разом ми зможем провести,
Шепочеш, почекай, і я приїду!Я так люблю тебе, Коханий,
Не знаю, як раніше я жила,
Для мене Відданий, Жаданий,
За тебе я життя би віддала!Я так люблю твої обійми,
Доторки уст солодких твоїх,
А пам’ятаєш ті моменти,
Де були ми тільки двоє.Тебе мені подарувало небо,
У ньому склались так зірки,
Я вірю, що повік ми будем,
Разом назавжди, Я і Ти!
Коханому