Давайте обміняємось пасками…
Прийшов Великдень – чудо із чудес,
Христос Воскреслий ходить поміж нами,
Господня Ласка ллється із небес.
Давайте обміняємось пасками…
Хай свято в кожну хату завіта.
Хоч карантин закрив цього̀річ храми,
Та Паска-Хліб одвічно є свята.
Давайте обміняємось пасками…
Помолимось за щастя і за мир,
Хай Бог-Отець, що любить нас із вами,
Скоріше скине вірусу ясир.
Давайте обміняємось пасками,
Коли минуть і COVID й карантин,
Коли ми всі зустрінемось у храмі
І знов для нас воскресне Божий Син.
І знов будѐ відчутна Божа ласка,
Весна проллється щедро із небес,
Прийде некарантинна – справжня Пасха
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Давайте обміняємось пасками…

Думок на тему “Давайте обміняємось пасками….”
Дуже дякую за чудову поезію!