Була прекрасна сонячна неділя.
В Єрусалим Спаситель на ослі
Ввійшов. Його появі всі раділи:
І літні і дорослі і малі.
Христу осанни весело співали,
Стелили пальми листя на путі…
За тиждень маски радості зірвали –
Його розп`яли люто на хресті.
Він бачив злом спотворені обличчя,
Що сипали прокльони без вини
Йому і важчало в стократ хреста патиччя
Під викрики: «Розпни його! Розпни!!!».
Та зніс Спаситель муки незбагненні
І грішних він простив без каяття.
У великодній день в печері темній
Воскрес, як символ вічного життя.
А в наші дні ми Бога прославляєм,
Легенько б`є лозиночка свята:
«Великдень близько!» – так повідомляєм
Й добра бажаєм на усі літа.
Хай принесе освячена лозина
Мир та добробут в український край,
Як символ воскресіння Бога-Сина,
Всім пахне великодній коровай.
Розстелиться безмежна Божа ласка
В це світле свято по усій Землі.
Духмяний його символ – свіжа Паска
Нехай буде на кожному столі.
Цей тиждень для людей приготування
До таїнства, до чуда із чудес.
Зійде свята недільна зірка рання:
«Христос Воскрес!» «Воістину Воскрес!»
