Буває, дружба, що зі школи
З тобою поряд все життя.
Вона міцна, тому ніколи
Не йде безслідно в небуття.
Ні відстані, ні перепони,
Вир змін життєвих і подій,
Ні всіх умовностей кордони
Ніколи не завадять їй.
Про нашу дружбу так сказати
Я можу. Ти, Оксано, теж.
З шкільної лави розпочата,
Вона й тепер не має меж.
Хай пролітають зѝми, лі̀та:
Найкраща подруга – одна,
З якою ра̀зом вам відкрита
Святої дружби таїна.
Я дякую за твій дарунок –
За КСЮХА-БОКС. Я ж у вірші̀
Тобі шлю дружній поцілунок
Й частинку власної душі.
Бажаю в Новий Рік кохання,
Що гріло б навіть в дні зими,
Щоб всі здійснилися бажання
І щоб завждѝ дружили ми!
