Хотіла б я писати про кохання,
Хотіла б написати про весну,
Про трепетні закохані зізнання,
Про ласку сонця теплу та ясну.
Та тема лиш одна – коронавірус,
Що регулює на Землі життя
У віршах теми зводить всі на «мінус»:
Весну, любов, природу, почуття…
Не хочеться про нього знов писати,
Та він навкруг і пишуться вірші,
Яким, можливо, COVID не здолати,
Та страх і сум применшать у душі.
Весна квітує і пташки співають,
Йде лік крилатих сонячних годин
І люди, як раніш, живуть, кохають,
Та їх сховав в застінках карантин.
Та незабаром крізь біду проб`ється
Життя, як навесні нова трава,
Земля навколо сонця обернеться
Без вірусу: здорова і жива
І знову буде нам радіти привід,
Про щастя знов запишуться вірші,
Забудемо про вірус, мов про привид
І стане легко тілу і душі!
