Кохання – почуття святе, магічне,
Від нього лиш життя по світу йде,
Взаємне має бути і зустрічне…
Не буде так, як хтось тебе «зведе».
Звичайно, що тобі бажають щастя
Батьки, знайомі чи найкращий друг –
Їм «зведенням» прикликати не вдасться
Любов – вона іде на серця стук.
Тож ігнорую «звідників» когорту,
Що по житті за мною також йде,
Відверто їх послати можу «к чорту»:
Моє життя: хай бу̀де, що будѐ.
Можливо, я в житті ще покохаю
(Попереду найкращий мій роман),
А може, в самоті цей шлях здолаю…
Та не піду на «звідництва» обман!!!
