Частинкою у цілісному «Ми»
Я у житті своєму ще не стала.
Даремно думка ходить між людьми:
«Ні з ким не ходить – ще не покохала»
Єдині очі згадую твої
На самоті й в полоні тихім ночі.
Ти з іншою, обожнюєш її,
А серце забувать тебе не хоче
Кохання – не лише веселий сміх,
На кожнім кроці показні цілунки,
Воно – душі незримий оберіг
Дорожчий за найбільші подарунки
Чи стану я частиночкою «Ми»
Щасливого, я поки що не знаю.
Говорять різне хай поміж людьми.
Так. Ти не мій, та все одно КОХАЮ.
