Опустіла вулиця, «горбик» вже затих,
До дороги тулиться ряд хаток сумних.
Майже в кожній порожньо – вікна без вогнів.
З часом стали порохом миті давніх днів,
Як розмови тут були гамірні завжди,
Розділить на “горбик” йшли щастя й біль біди.
Про новини у селі міг дізнатись ти
І, бувало, на столі щось смачне знайти.
Відзначали тут свята весело разом,
Та пора щаслива та стала ніби сном.
Вітер куряву жбурля в вікна хат пустих
І якась ясна журба світиться у них.
Опустіла вулиця, «горбик» вже затих,…
