Цього літа я хочу більше…
Сонця, усмішок, щирих друзів,
Співу Муз в прохолодній тиші,
Квітів ніжних в широкім лузі.
Цього літа я хочу більше…
Почуттів, перш за все, кохання,
Щоб на краще, а не на гірше
Курс тримали мої сподівання.
Цьоголіть я хотіла…шкОда,
Час спливає, не все удасться…
Літо знов принесе природа,
Я попрОшу у нього ЩАСТЯ!
