Не треба ні слова. Навчися мовчати.
Коли ти щасливий, то просто мовчи.
Коли ти від болю захочеш кричати,
Тихенько подушці свій біль прошепчи.
Якщо тебе хтось своїм вчинком образить,
Душа запалає і все шкереберть,
Мовчи, бо слова твої теж когось вразять
І ти заплямуєш, свою ж таки, честь.
Якщо покохаєш ти солодко й міцно
І ці почуття розгойдають весь світ,
Тримай їх в собі, в серці точно не тісно.
Хай буде лиш ваш цей високий політ.
А знаєш, мовчати- то справжнє мистецтво
Навчитись, буває, замало життя.
Гадаю, завжди пам’ятати доречно:
“Не внось в свою долю чужого сміття”.
Думок на тему “Ні слова…”
Мовчання дійсно часто буває золотом. Ваша поезія сповнена мудрості.