Спогад-рояль розіграє нам пісню кохання:
Мелодію липня…
Мелодію липня.
Клавіші трунку натисне в п’янкому чеканні
Гортензія літня,
Гортензія літня.
І розіллються на форте коктейлі-акорди
Спокусою вальсу…
Спокусою вальсу.
Квіти зізнання розпишуть на серці білборду:
Ми будемо разом…
Ми будемо разом!
Ніжно спивати солодкі краплини клавіру
Ковтками по ноті,
Ковтками по ноті.
Та смакувати пастилу солодкої ліри
У танці-польоті…
У танці- польоті…
©Юлія Талько