Ти знаєш як тяжко жити
Сірим днем пустоти?
Жити й не відати,
Що завтра може прийти.
Епідемія буде?
Чи війна до хати зайде?
І найгірше в цій історії те,
Що звичайний народ взнає останнім про се!
Давайте разом жити, не шкодуя доботи.
І головне пам’ятати, що гідно ближньому на допомогу прийти.
Насіння миру в полі війни