ХРЕЩЕННЯ
Ісус вознісся і послав
апостолам Святого Духа;
Дух осінив їх – і пішла
по світові Христа наука!
Він мови різні їм роздав,
(апостолам), аби навчали;
І жереб кожен з них кидав:
“Кому куди іти? – гадали.
Андрій, що першим за Христом
пішов нести всім віри свіло, –
по жеребу до нас прийшов,
де ми (слов’яни древні) жи́ли…
Ми всі язичники були́,
богів багато своїх мали…
Апостол говорив коли,
то слово Боже не приймали…
Та все ж він заронив зерно
у душі деякі,засіяв…
І буйним колосом воно
зросло…А Первозванний мовив:
“Ось, зійде Божа благодать
на гори ці і їх осяє,
і град постане їй під стать!”
Опору християнство має:
Є град на берегах Дніпра, –
на пагорбах,круті високі скали.
Брати-язичники й сестра
його колись тут заснували…
Затятим Володимир був
язичником…Все ж християнство
обрав – і, щоб народ забув
богів старих, хрестив князівство…
І два монахи тут були:
Мефодій звали і Кирило;
Вони абетку нам дали, —
щоб слово ширилось і жи́ло!
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “Хрещення”
Дуже вчасно ,сьгодні-День Хрещення Київської Русі.Хороший вірш.Хай зійде Божа благодать на нашу Україну!