Про лінивого кота
– Сиджу я на кухні та й думку гадаю:
“Чому я не сокіл, чому не літаю?”
– Ото ж бо – поповнив би свій раціон!
– Та холодно там…Та й чи є в тім резон?
Сидіти тихенько, чекати моменту…
Горобчик “пурх-пурх!”…Мені прикро дощенту!..
І знову чекати – і знову “пурх-пурх!”
На згадку в зубах залиши́ться лиш пух…
Розляжусь в теплі я тут на батареї!..
Круг мене усі, наче слуги в лівреях!
Хазяїн підкинув дровець у котел…
То що ж є попруся надвір, як осел?
Хозяйка спішить, холодильник відкрився
(сальця їй шматочок) І я нагодився!
Зажарку у борщик пора готувать!
Чи совість ти маєш мене обминать?..
Ще й “Kitekat” (звісно) з пакета відсипле…
Як добре, коли у теплі ти і ситий!..
Ввече́рі до неї, “мур-мур” заведу́…
Та ну горобців тих – я й так “поживу”!
Бабинець Ю.Ю.

Яскравий коментатор
Достижение получено 22.08.2021Титул: Яскравий коментатор