Мене вы на уд ся “послали”…
Но ОПТИМІСТ я по життю!
Исе иннись* ня не признали…
Небай** – я завтра впять прийду́!
Бабинець Ю.Ю.
Словник:
*сьогодні
**не біда
3
Автор публікації
Офлайн 4 роки
Юрій Бабинець
Хтось злий на мене все забрав
(хіба життя ще взя́ти?)...
Нато́мість Бог у дар послав
уміння римувати!
От і пишу я все підряд,
у око що упа́де -
і жарт, і лірика у ряд...
Читайте - це про ме́не!



Достижение получено 20.09.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій
Достижение получено 22.08.2021
Титул: Яскравий коментатор
Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій






Достижение получено 17.07.2021
Титул: Небайдужий читач
Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій
Думок на тему “Пройдоха-ОПТИМІСТ”
Оптимистам и везёт по жизни👍😆😆😆