“Все суєта!”- сказав,здається,
Еклезіаст…Вже так ведеться…
Плануєш,приміром,одне –
життя ж підкидує своє…
__________________________________
Що світ театр,всяк добре знає
і кожен роль свою в нім має…
І Режисер вгорі над нами…
Крутий сюжет…Суцільна драма…
___________________________________
Життя строкате (Інь та Янь),
Прогавив щось – одразу в твань!
Не аксіома – теорема,
завжди доводити щось треба…
Перейдено вже Рубікон,
нема шляху назад – закон!
___________________________________
У успіху три складові є.
Над долею тоді ти владний,
Коли здоров’я,розум,сила
в одній обоймі…Життя миле…
Як щось з обойми випадає,
життя безхмарне враз минає.
Як риба,б’єшся ти об лід,
усе тоді не йде як слід!
І як в міфічного Сізіфа,
твої потуги це рутина:
неначе витягнув тягар –
а він ізнов летить в Тартар!
___________________________________
Гармонія – нечаста гостя…
Літає думка – ломить кості;
є сила – розуму нема…
Скажіть,ну де вона літа?
Бабинець Ю.Ю.

2 коментарі “Життя – це суета…”
Одвічні філософські запитання. 👍
Є над чим подумати….
Життєва філософія – глибока тема…
Чудовий вірш