А я б поїхала до моря
Взяла би плед, каву і тебе з собою
А я б поїхала до моря
Щоб нарешті відчути себе живою
Вітер обіймав би мої плечі
Хвилі цілували б мої руки
І ми з тобою люди найближчі
І ми з тобою ще ті диваки
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
А я б поїхала до моря
Взяла би плед, каву і тебе з собою
А я б поїхала до моря
Щоб нарешті відчути себе живою
Вітер обіймав би мої плечі
Хвилі цілували б мої руки
І ми з тобою люди найближчі
І ми з тобою ще ті диваки