Для голосування необхідно авторизуватись

І ДАРОВАНА БОГОМ КРАСА…

. . І ДАРОВАНА БОГОМ КРАСА …
. . Одного гарного вересневого дня виглянула – вийшла я на заквітчане подвір’я коло хати своєї… Як війнуло на мене ніжною прохолодою свіжого вранішнього повітря! Аж дух захопило! Як цілісіньку пригорщу цілющої джерельної води напилася… Так добре, легко, глибоко дихалося… Це так приємно! Це так невимовно!
. . А яскраві сонячні промені, здавалося, ледь пробивалися через густе листя дерев, що вкрилося осінньою позолотою усіх барвів – кольорів – аж ген – від самого небосхилу, де сходило вранішнє сонце. …Починався новий день.
. . Глянула – подивилася на город – так і застигла – завмерла на мить – око замилувало – зачарувало велике трояндове “царство” – червоними, рожевими, жовтими, білими, бузковими, оранжевими, малиновими квітками.
. . Теплі сонячні дні чудової осінньої пори дали волю – воленьку щедро – щиро заквітувати – зацвісти на радість і красу людям втретє…
. . Червоними блискучими китичками – кетягами на зеленому ще листі “кликала”, як справжня чарівниця, наша калина, що розрослася на славу пишно і красиво.
. . А далі… що й казати… Сільська українська оселя, повна – повнісінька БОЖЕСТВЕННИХ дарів матінки – Природи.
. . СЛАВА ГОСПОДУ БОГУ НАШОМУ ІСУСУ ХРИСТУ! СЛАВА І ЩИРА ПОДЯКА ЗА ХЛІБ НАСУЩНИЙ, ЗА ЇЖУ НА ЩОДЕНЬ! АМІНЬ! ЯКА КРАСА ПРИРОДНА, ЯКЕ БАГАТСТВО ГОСПОДНЄ! ЧУДЕСА ТА Й ГОДІ! КРАСА І ГАРМОНІЯ! ДУХОВНА І ЗЕМНА КРАСА! Гарне і незабутнє свято ПОДЯКИ! Заквітчаний багатий урожай – дари матінки – природи! Вишукане оформлення, неабиякий гарний смак, невичерпна безмежна фантазія!
. . А найголовніше – усе зібрання – найщиріші слова, віршовані рядки, вдячна МОЛИТВА, прославлення ГОСПОДА БОГА святковими піснями, величною поезією, зворушлива тематична проповідь! СЛАВА БОГУ за все! “ЯКЕ ЦЕ ЩАСТЯ – В РАДОЩАХ ЗЕМНИХ, ТРУДІВ І ДНІВ СПИВАТИ КУБОК ПОВНИЙ!” – писав МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ, український письменник.
. . На світлині – біля дарів ГОСПОДНІХ: донечка СОФІЙКА з мамою своєю ІВАННОЮ – і все – все – все разом – ГОСПОДНЄ ТВОРІННЯ! Воістину – “БОГ Є ЛЮБОВ” (із БІБЛІЇ). Серденько радіє – втішається, душа співає – возноситься, Природа ГОСПОДНЯ неймовірно красується – зачаровує! Життя прекрасне! СЛАВА БОГУ за все!
. . ІВАННА! Звертаюся щиро по-людськи, щасливо по-материнськи, вдячно по-сестринськи саме до Тебе, людяна дитино – БОЖЕ створіння! Безмежно вдячна Тобі і Твоїм найкращим помічницям – сестрам по вірі і сестричкам – квіточкам – дівчатонькам малим – за неймовірне, прекрасне, неповторне, незвичайне, вишукане оформлення! БОЖЕСТВЕННІ дари матінки – природи – я не втомлююсь про це говорити і знову нагадувати – казати – зачаровують серденько, притягують душу, заворожують зір! СЛАВА ГОСПОДУ БОГУ за подаровану красу і повсякденну працю!
. . А братів і сестер по вірі, ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН – БАПТИСТІВ, вітаю щиросердно із чудовим святом – ДНЕМ ПОДЯКИ – на СЛАВУ і ВЕЛИЧ ГОСПОДА БОГА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА! Рясних БОЖИХ благословінь усім добрим людям на ЗЕМЛІ!
. . Ось така в мене вийшла розповідь, висповідана за покликом душі… Ось таке незвичне поєднання: краса і гармонія, духовне і земне, красиве і корисне…
. . …..І ДАРОВАНА БОГОМ КРАСА…
. . ТАМАРА РОМАНЮК,
. . 18 листопада 2017-21 р.;
2

Автор публікації

Офлайн 4 години

0967487735

23
Коментарі: 0Публікації: 18Реєстрація: 08-11-2021

Бронзове перо

Достижение получено 21.11.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій