Конвалія, мов ніжна наречена, В садочку під старою грушею, в тіні І дощиком й росою освячена Собою прикрашає наші дні. Дзвіночки запашні в дитинство кличуть, Де тато з мамою щасливі, молоді… Далеко в небі журавлі курличуть, Вітання шлють Конвалії й мені. 30.04.2015.
Daily Archives: 22.05.2019
3 posts
Я в Бога прошу, щоб дерева квітом вкрились, Скоріш весна! Канікули скоріш! Щоб тато з мамою ніколи не сварились І посміхались, як раніш!.. Я прошу, братика купіть, хоч на базарі! Самотньо мені гратися під час, А ще я хочу грати на гітарі, І в третій клас, пошвидше в третій клас!
Хто горнятко розбив, себе не бий у груди, Що мов не ти цю шкоду наробив, Бо в тім і є трагедія Іуди – Що він за гріх прощення не просив! Просіть прощення, діти, за провини У тата й мами і у вчителів. Бог бачить серце кожної дитини, Він Сам […]