Зруйновано святиню,Руїни…мов примара,Простягся дим блакиттю,Біда ця… не остання… Розтрощена дзвіниця,У простір як послання,Під грудами черниця;Вже біль не відчувала. Що далі, запитання?Зробити попелище,Життя, лиш існування,Чи зовсім кладовище? Ось прийде час розплати,Враз нелюди пізнають,Що світла є, солдати,І скоро наш світанок!
Daily Archives: 04.03.2026
2 posts
Доторкнулася фея до дзвоника,І прокинувшись знов на світанку,Кришталева роса, мов із кухлика,Полилася струмком на кульбабку.Чарівниця – природи є подруга,Тож злітала з листочка на квітку,Вся неначе серпанком огорнута,Ароматом властивим лиш влітку.Це конвалії ніжність у просторі,Незабутні парфуми розносить,І достатньо легесеньких доторків,Щоб навколо відчули цей подих.