Як сумує гірко поле,Засівати треба знову,Та летять нещадним роєм,Залізяки що зі сходу. Вміє слід війна лишати,Занедбати рідну землю,Де взялися, ох прокляті!Розривають нашу неньку. Україна, світу серце!То куди скажіть полізли?Додали вогню у келих,Щоб ділки вели до прірви. Як сумує гірко поле,По пшениці й житу нині,Розхитали злоби човен,Хто зупинить миру крихкість?
Daily Archives: 05.03.2026
2 posts
Розмахують хустинками зеленими Та загадково усміхаються берізки, Щось таємниче перешіптуються з кленами І не соромляться нікого аніскільки. Протягують гілки до них, мов рученьки,Запрошуючи тих на ” білий” танець І граціозно легко так кружляють,А вітер бавиться і пестить довгі кучері. 2016 р.