Для голосування необхідно авторизуватись

БІЛИЙ – БІЛИЙ СНІГ

 

. .                 БІЛИЙ – БІЛИЙ СНІГ
. .Ось він, білий – білий довгожданний сніг –
. .Я кликала – накликала у БОГА доброти,
. .Вночі випав коло хати, на поріг,
. .В молитві я просила Зиму – Зимоньку прийти.
. .Сніжило і на зеленій всій траві,
. .А вітер снігу на подвір”я віяв – навівав,
. .На мить здалося – був справжній буревій –
. .Та БОГ в Природі – матінці усе розпланував.
. .А вранці вже дощик зимній накрапав,
. .Скувала ожеледиця білесенький сніжок,
. .Вода холодна розмерзалася, немов в уплав,
. .Калюжі довгі зробились зі стежок.
. .Мандрує по Землі Зимонька – Зима,
. .Біліє сніг на всій траві зеленій де-не-де,
. .Пухнастого і жаданого нема –
. .Ще мить – і знов сніжитиме, бо холод злющий йде.
. .Ми зачекалися справжньої Зими,
. .Коли дивує той казковий зимовИй палац,
. .Коли і щастям впиваємося ми,
. .Та королева снігова стрічає любо нас.
. .                                                               ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                                               25 грудня 2020 року.
5

Автор публікації

Офлайн 5 років

Тамара Романюк

963
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “БІЛИЙ – БІЛИЙ СНІГ”