. . БІЛИЙ – БІЛИЙ СНІГ
. .Ось він, білий – білий довгожданний сніг –
. .Я кликала – накликала у БОГА доброти,
. .Вночі випав коло хати, на поріг,
. .В молитві я просила Зиму – Зимоньку прийти.
. .Сніжило і на зеленій всій траві,
. .А вітер снігу на подвір”я віяв – навівав,
. .На мить здалося – був справжній буревій –
. .Та БОГ в Природі – матінці усе розпланував.
. .А вранці вже дощик зимній накрапав,
. .Скувала ожеледиця білесенький сніжок,
. .Вода холодна розмерзалася, немов в уплав,
. .Калюжі довгі зробились зі стежок.
. .Мандрує по Землі Зимонька – Зима,
. .Біліє сніг на всій траві зеленій де-не-де,
. .Пухнастого і жаданого нема –
. .Ще мить – і знов сніжитиме, бо холод злющий йде.
. .Ми зачекалися справжньої Зими,
. .Коли дивує той казковий зимовИй палац,
. .Коли і щастям впиваємося ми,
. .Та королева снігова стрічає любо нас.
. . ТАМАРА РОМАНЮК,
. . 25 грудня 2020 року.

Думок на тему “БІЛИЙ – БІЛИЙ СНІГ”
яка краса нашої зими