Для голосування необхідно авторизуватись

ЧЕРВОНІ ТЮЛЬПАНИ

. .                             ЧЕРВОНІ  ТЮЛЬПАНИ
. .Як тільки-но наближаються травневі дні, здається, що вся Земля вкривається яскравим червоним полум”ям ранніх тюльпанів. А величне сонце своїми золотими промінцями ще більше насичує ці витончені квіти червоними барвами, які виблискують на високій квітконіжці, даруючи свою осонцену красу людям.
. .І кожний ніжний тюльпанчик приязно усміхається всенькому світові, розкриваючи вдень свої яскраві червоні пелюстки. А ввечері, як живе ГОСПОДНЄ створіння, згортає їх, надійно ховаючись у сіро-зелені довгі листки. А потім… Потім знову разом із нами щасливо радіє новому дарованому дню.
. .Бачили б ви, яке прекрасне видовище відкривається перед очима, коли ці яскраві червоні тюльпани розцвітають всі разом! Як справжнє червоне полум”я палає перед нами, яке плавно розхитується від легенького подиху теплого вітру. Краса неписана!
. .Та що й казати: ці чарівні квіти давно стали улюбленими і дорогими для кожної української господині, й квітують, звеселяючи серденько і душу, ледь не на кожному подвір”ї. Після рясного цвітіння ранніх нарцисів вони урочисто приймають естафету квітування і ще довго радують зір. До того ж – у холоді тюльпани розцвітають пізніше, а на сонячних місцях раніше – ось таке плавне поєднання і цвітіння цих вишуканих квітів.
. .Особливо пишаються наші жіночки махровими тюльпанами (сорт “Міральда), які нагадують ранню темно-вишневу півонію. Вони квітують майже одночасно з улюбленими червоними садовими квітами, що переливаються своїми перламутровими серединками. А на кущику, що височіє гонорово із Землі, червоні махрові тюльпани створюють дивовижну квіткову композицію. Очей не відірвати!
. .Так, приходили світлі і сонячні дні. І знову квітували витончені полум”яні тюльпани, що червоніли – палали у гарних квітниках. Так, це було у минулому році, і ще кілька літечок тому… Та цьогоріч засумували – забанували ці прекрасні квіти, а подекуди взагалі пропали (щезли). Зима, на жаль, не була сприятлива для цих ніжних квітів. Але маю надію, що вони, з ГОСПОДНЬОЇ волі, неодмінно зацвітуть знову нам на радість. Я ж так кохаюся у квітах!
. .                                                   ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                                   12 квітня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 26 хв.

Тамара Романюк

940
Коментарі: 28Публікації: 432Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “ЧЕРВОНІ ТЮЛЬПАНИ”