Для голосування необхідно авторизуватись

“КВІТИ ПОДАРОВАНІ НАМ ТВОРЦЕМ ВСЕСВІТУ НЕДАРЕМНО: ВОНИ – НАША ВТІХА, НАША РОЗРАДА…”

 

. .            “КВІТИ ПОДАРОВАНІ НАМ ТВОРЦЕМ ВСЕСВІТУ
. .              НЕДАРЕМНО: ВОНИ – НАША ВТІХА, НАША
. .              РОЗРАДА… …ГЛЯНЕШ – І НА СЕРЦІ ЛЕГШАЄ.
. .              КВІТИ – ДИВО ТВОРІННЯ…” –
. .Пише СВІТЛАНА ПОГУЛЯЙЛО (Із журналу “КВІТИ УКРАЇНИ”).
. .І дійсно, творча натура людської душі творить дива. Квіточка до квіточки, стеблинка до стеблинки, листочок до листочка, – ось виходить така вишукана, оригінальна, неповторна краса, – до будь-якого свята чи оказії. Це ж так прекрасно! Таку неписану, неймовірну, дивовижну красу закохано – залюблено творять дівчата із магазину “КВІТИ” від ТАМАРИ” – ТЕТЯНА та ІВАННА!
. .А й справді, ще не так давно чарівна золота осінь заворожувала Природу – матінку ніжним дивограєм та різнобарв’ям і зеленого, і жовтого, і пурпурового, і бордового, й оранжевого листя, кришталевою позолотою посипаючи усю немальовану, БОЖЕСТВЕННУ красу довкола… А білосніжна казкова зима робила перші несміливі кроки, вступаючи у свої повноправні володіння.
. .Та в магазині “КВІТИ” від ТАМАРИ”, що у КЕЛЬМЕНЦЯХ (на розі вулиць імені Довженка 27 та Сагайдачного), – справжній квітковий рай! Дівчата ТЕТЯНА РОМАНЮК-НІЦАК та ІВАННА РОМАНЮК допомагають людям дарувати усю неймовірну, прекрасну, квіткову красу – таку заквітчану, небачену, неписану, небесну, сонцесяйну красу ГОСПОДНЮ, “АБИ У ДУШАХ НАШИХ БУЛО ВІЧНЕ КВІТУВАННЯ!”.
. .Хіба можливо без щасливого хвилювання читати і сприймати такі зворушливі, милі серцю, душевні рядки від пані ВІРИ ГРОДЗИЦЬКОЇ (МАРЧЕНКО) – ніжної, гарної, усміхненої жінки: – “КВІТОЧКА ДО КВІТОЧКИ, – БУДЕ ВІНОЧОК, НИТОЧКА ДО НИТОЧКИ, – БУДЕ ВИШИТА СОРОЧКА, ДОБРО ДО ДОБРА, – БУДЕ СИЛА, ЩО ЗЛО ПЕРЕМАГАЄ, НАРОДЖУЄ ЛЮБОВ ТА ПОВАГУ”.
. .Та особливо втішається – радіє моя душа, коли бачу, знаю, переконуюсь, як наші жіночки і дівчата створюють справжній райський куточок на світлих сонячних підвіконнях своєї оселі, як дбайливі господині, прикрашаючи живими квітами у вазонах ледь не всі кімнати, оберігають домашній затишок і родинне тепло.
. .Приміром, моя добра, світла, привітна пані ЛЮДМИЛА ЦУРКАН поділилася своєю невимовною радістю, показала фото живого квітучого оазису на своєму вікні – очі розбігаються від неймовірної краси! Думаю, пані ЛЮДМИЛА не буде ображатися, якщо я поділюся її втіхою – захопленням із людьми…
. .А які вишукані, розлогі, пишні “різдв’яники” малиново – рожеві викохала – злеліяла досвідчена квітникарка – давня подруга пані ЛІДІЯ ШПІРЮК! А лілії оранжеві – це чудеса та й годі! Червоне тюльпанове “царство” для неї – справжнє захоплення для душі і серця, справжній сенс її життя!
. .Ніби чарівною квітковою виставкою – музеєм, здається, мандруєш – подорожуєш серед небесних дивоцвітів усіх веселкових кольорів – у пані ГАЛИНИ БІЛИК. На сторінці цієї вродливої жінки – не тільки гарні фотографії з квітами, а й корисні поради по догляду за ними.
. .А як приємно на мойому серденьку, коли читаю і тішуся зворушливими словами від пані ЛЮДМИЛИ: “Ваш магазин “КВІТИ від ТАМАРИ” – для нас, це свого роду, віддушина для душі”. Доброзичлива і товариська пані ТЕТЯНА ПАВЛИШЕНА не один раз говорила моїм дівчатам – доньці ТЕТЯНІ і невістці ІВАННІ, що ніколи би не виходила з нашого магазину, що БОГ дав добрих, привітних, щирих дітей. – “Ви – щаслива жінка!” – наголошує пані ЛЮДМИЛА. Щиро дякую моїм славним україночкам за людяні, прості, і такі зворушливі слова!
. .Які гарні спогади від СВІТЛАНИ ЮР’ЄВОЇ – КОРЧИНСЬКОЇ! У свій час пані СВІТЛАНА усю красу жіночності, неповторну принадність жінки – матері, бабусі – хранительки, коханої дівчини, маленької дівчинки – квіточки переносила на сторінку – запрошення “Наддністрянської правди”, а потім і “Рідного слова”, під символічною назвою МАРІЧКА”.
. .Так от, ось що пише ця вродлива і чарівна жінка: “Прочитала і згадалось, ожило своє, з далекого дитинства і юності: мої прабабуся Гафія і бабуся Фаня та їх барвистий квітник, бо яких тільки квітів там не цвіло з ранньої весни аж до пізньої осені! А взимку на підвіконнях оселі буйно цвіли калачики та “анютині глазки”. Бабусі і бабусині квіти – це не забудеться ніколи!”.
. .Ще багато цікавого, цінного, цілющого, життєдайного можна розказати – повідати про БОЖЕСТВЕННІ квіти…
. .Укотре переконуємось – “КВІТИ ПОДАРОВАНІ ТВОРЦЕМ ВСЕСВІТУ НЕДАРЕМНО: ВОНИ – НАША ВТІХА, НАША РОЗРАДА… …ГЛЯНЕШ – І НА СЕРЦІ ЛЕГШАЄ. КВІТИ – ДИВО ТВОРІННЯ…” (СВІТЛАНА ПОГУЛЯЙЛО – Із журналу “КВІТИ УКРАЇНИ”).
. .Хочеться щиросердно приєднатись до зворушливих рядків пані СВІТЛАНИ ЮР’ЄВОЇ: – “Квіти – це краса, без якої життя на ЗЕМЛІ я просто не уявляю! Спасибі за те, що є споріднені душі, котрі такої ж думки!”.
. .Низький уклін моїм дорогим україночкам, заквітчаним, залюбленим, закоханим у чарівні “КВІТИ – ДИВО ТВОРІННЯ!”.
. .                                          ТАМАРА РОМАНЮК,
.  .                                          16 грудня  2017-20 року.
2

Автор публікації

Офлайн 15 години

Тамара Романюк

628
Коментарі: 25Публікації: 276Реєстрація: 06-02-2020

Золоте перо

Достижение получено 17.06.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій