Для голосування необхідно авторизуватись

“КВІТИ” від ТАМАРИ”

 

. .             ” КВІТИ ”  від  ТАМАРИ ”

.   .ІЗ  НАЙПОТАЄМНІШИХ  ГЛИБИН  МУДРОСТІ  СЕРЦЯ…

. .”КВІТИ” від ТАМАРИ” – під такою сонцесяйною відкритою назвою в одному із номерів “Рідного слова” було надруковано матеріал разом із світлиною сім’ї РОМАНЮКІВ.
. .І ось красується – світить яскрава червона вивіска  “КВІТИ” від ТАМАРИ” на крайньому магазині у центрі КЕЛЬМЕНЦІВ, що на розі вулиць імені Довженка, 27 та Сагайдачного вже більше дев”яти літечок…
. .І підмітив – зафіксував В.Д.КРИВИЙ найголовніше – у магазині (власниця ТАМАРА ІВАНІВНА РОМАНЮК) “…Пахне не просто квітами. Тут пахне УКРАЇНОЮ”.
. .Так от. Заходимо-но у цей невеликий магазин і, відразу ж, здається, потрапляємо у справжнісінький райський куточок. Охайне, затишне сільське подвір’ячко потопає у бездонній зелені та яскравих квітах.
. .Обабіч стоїть – підпирає обійстя невисокий пліт з верболозу, із-за якого пишно – гонорово височіють різнокольорові мальви – ружі та жовтогарячі соняшники, і повитиця фіолетова п’ється по плоті.
. .Трохи далі – криниця – криниченька з каменю зі студеною водицею. А з другого боку своїми ніжними зеленими листочками припрошує – стоїть верба молоденька. Поруч – дерев’яний віз із мішками (земля для квітів).
. .А далі – ми вже у сільській хатині, де є велика піч із коцюбою та рогачем, дерев’яний стіл, застелений вишитою скатертиною, і довга лавка коло столу, і гарний мисник із розмальованими мисками на стіні.
. .Із вікна з віконницями видніється вузенька річка з голубим плесом, над якою похилилися верби густокосі.
. .У відчинені двері бачимо ставок із лісочком – аж ген-ген вдалині, на мальовничому березі – скирти пахучого сіна. Над дверима хати звисає в’язка з приправами смачними: часник, цибуля, перець, хрін (картина у форматі 3D).
. .Піднімаємо голову, спрямовуємо зір вгору і бачимо багато свічок на звичайнісінькому колесі від воза (люстри, світильники).
. .На видному місці – велика квіткова композиція в обрамленні вишиваного червоними і чорними нитками рушника та жовто-блакитною стрічкою. Тут і маки яскраво-червоні, і волошки ніжно-сині, і ромашки білі чарівні, і васильок голубоокий, і мальви – ружі обереги, і жовтогарячі соняхи у житніх і пшеничних колосках, і блискучі кетяги червоної калини.
. .Символічною в українському стилі виглядає оригінальна карта УКРАЇНИ на фоні безкрайнього пшеничного поля та безхмарного голубого неба, яку підкреслює крилата цитата – вислів: “ВСІЄЮ УКРАЇНСЬКОЮ РОДИНОЮ ЗРОБІМО НАШУ УКРАЇНУ НАЙКРАЩИМ ЦВІТОМ У ВІНКУ ЗЕМЛІ” (Громадський РУХ УКРАЇНИ “Рідна Земля”).
. .І ГОРДО СТОЇТЬ КРАСА УКРАЇНИ – ЇЇ КВІТИ – це ще одна багатюща перлина – скарбниця зібраних народних квітів у вигляді української композиції, що доповнюється плетеними мотузками у поєднанні соняхів та обрамленням мішковиною по закручених сходинках драбини, що веде до іншого світу – інтер’єру декоративних квітів та вазонів на другому поверсі.
. .А в кутку, на стіні, як у кожній українській хаті – БІБЛІЯ, а ще “КВІТИ УКРАЇНИ”, “ЄВАНГЕЛЬСЬКА НИВА”, “КОБЗАР” Т.Г.ШЕВЧЕНКА.
. .Та найголовніше у магазині “КВІТИ” від ТАМАРИ” – КВІТИ: троянди, лілії, хризантеми, гвоздики, гербери, тюльпани, нарциси, соняшники, іриси, ромашки, гіацинти, гладіолуси і багато – багато – багато квітів у вазонах. “ДАРУЙТЕ КВІТИ ВСІМ, І БУДЕ В ДУШАХ ВАШИХ ВІЧНЕ КВІТУВАННЯ!”, – запрошуємо крилатою цитатою.
. .Нижче читаємо віршовані рядки, які вже стали крилатим висловом:
. .- “Як заповіт, в душі своїй несу,
. .- Задумайся, затамувавши подих:
. .- Крім доброти, дарує нам природа,
. .- Себе й осонцену красу”. – Г. КОВАЛЬ.
. .Увесь інтер’єр і дизайн до найменших дрібниць придумано й оформлено власними зусиллями. Нашими діями і вчинками керує ГОСПОДЬ БОГ. Це й авторська ідея, і творче натхнення, й невичерпна фантазія, і художній хист, й індивідуальний смак, і, звичайно, відчуття міри та постійний потяг до чистоти, і найперше – одвічний поклик спраглої душі української до непідробної ріднизни, щирої любові до отчого краю. Бо МИ – УКРАЇНЦІ. Бо наша країна – УКРАЇНА. Бо дбаємо про духовність КЕЛЬМЕНЧАН та земляків КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ та інших областей УКРАЇНИ.
. .А МИ – це РОМАНЮКИ – ТАМАРА ІВАНІВНА (власниця магазину, автор ідеї), ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ (на жаль, уже покійний), ТЕТЯНА (донька), РОМАН (син). Сімейна фотосвітлина є у магазині. А ще нам дуже допомагають В’ЯЧЕСЛАВ (зять), ІВАННА (невістка) та найменшенькі В’ЯЧЕСЛАВКО, СОФІЙКА, САШКО (внуки).
. .До речі, тепер виповнюється вісімнадцять (18) років, як ми вперше вийшли до людей зі скромними букетами з домашніх різнокольорових хризантем. (тепер уже – двадцять років, – автор).
. .Запрошуємо покупців і всіх, хто завітає до нас, бо торгуємо цим квітковим дивом цілорічно: квіти вирощуємо і самі, і співпрацюємо з іншими партнерами. Пропонуємо вишукані букети живих квітів, оригінальні квіткові композиції, весільні букети, кімнатні рослини, квіти у вазонах, засоби догляду за квітами, фурнітуру та аксесуари для квітів, гарні відкритки й листівки до святкових подій.
. .Ми щиро раді всім, то завітає до магазину “КВІТИ” від ТАМАРИ”, бажаємо людям РЯСНИХ БОЖИХ БЛАГОЛОВІНЬ. Завітаючи вперше, ви неодмінно захочете прийти знову, БО У НАС “ПАХНЕ НЕ ПРОСТО КВІТАМИ. У НАС ПАХНЕ УКРАЇНОЮ” (В.Кривий).
. .Ми не очікуємо ні від кого якихось відзнак чи подяки, бо НАЙБІЛЬША НАГОРОДА ДЛЯ НАС – ЦЕ ВДЯЧНІСТЬ ПОКУПЦІВ.

. .                   ТАМАРА ІВАНІВНА РОМАНЮК.

2

Автор публікації

Офлайн 1 день

Тамара Романюк

746
Коментарі: 26Публікації: 329Реєстрація: 06-02-2020

Золоте перо

Достижение получено 17.06.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій