Для голосування необхідно авторизуватись

Л А С Т І В К И

. .                           Л А С Т І В К И
. .Ось уже протягом кількох серпневих днів рано – вранці я спостерігаю дивовижну картину. Прямісінько над головою, вгорі, на фоні голубого неба на всіх електричних дротах вишикувались ніжні ГОСПОДНІ створіння – чорненькі, з білим пір”ячком на грудях, пташки. То були наші рідні ластівки.
. .Ластівки про щось щебетали – гомоніли поміж собою на своїй пташиній мові. А я стояла, як зачарована, й очей не могла відірвати: яке прекрасне видовище! Для мене в ту неповторну мить нічого не існувало. Мені здавалося, що я відчувала себе такою ж маленькою, тендітною пташечкою і розуміла їхню ластів”яну мову.
. .А щебетати – говорити було про що, адже ластівки готувалися до серйозних випробовувань, бо їх чекали теплі країни. Дорослі пташки навчали своїх молодих ластів”яток пташиної науки, бо це далекий і нелегкий шлях – долати отой складний переліт у вирій.
. .І такий жаль пройняв моє серденько: чому ці ніжні створіння не можуть зимувати тут, у рідному краї, чому на нашій Батьківщині нема тепла круглий рік… Хотілося полинути разом із ластівками у той незвіданий шлях, аби оберігати їх у далекому перельоті. Та ГОСПОДЬ загартовує ці ніжні створіння, як і кожну людину, бо всі ми Його діти.
. .Я вірю, що наші ластівки неодмінно повернуться у рідну мальовничу сторону, і знову виведуть маленьких ластів”яток, таких ніжних та гарних. …І защебечуть вони щасливо на радість людям.
. .                                        ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                        28 серпня, 10 вересня 2021 року
1

Автор публікації

Офлайн 9 місяців

Тамара Романюк

963
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій