Для голосування необхідно авторизуватись

МАНДРУЄ ГОНОРОВИЙ ЛИПЕНЬ ПО ЗЕМЛІ!

. .                                        МАНДРУЄ  ГОНОРОВИЙ  ЛИПЕНЬ  ПО  ЗЕМЛІ!
. .Квітують – зачаровують ніжними веселковими барвами червоні, оранжеві, жовті, білі, малинові, рожеві, темно-малинові, лимонні, рожево-бузкові дивовижні лілії, які так прекрасно зливаються – єднаються з блакитно-голубим небом, що як провесінь безмежна угорі… Який багатий на красу ГОСПОДНЮ величний літній місяць – заквітчаний Липень! Так-так, саме у липні, коли яскраве сонце заціловує й обіймає своїм літнім промінням живу – живісіньку рослинність у матінки – Природи, чарівні лілії вибухають яскравим квітуванням і дарують людям неписану, немальовану, неймовірну красу довкола. А який аромат чудодійний вдихає кожна людина, закохана у ці вишукані квіти! Особливо приємна і благотворна оця насолода запашна від різнокольорових лілій у тихе літнє надвечір’я…
. .Ось я йду легенькою ходою коло своїх чарівних лілій і задивляюся, як приязно повертає до мене свої великі квітки білосніжна висока краса, яку Лілією МАДОННИ величають… А за нею споглядають рожева, малинова, лимонна, темно-рожева лілії, похитуючись від ніжного вітру своїми квітконосами… І ще квітнуть – красуються оранжева та жовта лілії, які розцвітали і роздаровували свою витончену красу раніше… Височіє – червоніє незвичними барвами посеред літнього квітника і червона лілія. Хоч у неї квітки дещо дрібніші, та вона, як ніжне яскраве полум’я, виділяється поміж своїх посестер – подружок… Що не кажіть, а таки дивує заквітчаний Липень різнобарвною палітрою чарівних лілій!
. .Бувало, і літня гаряча пора нас дивувала. Спека була така немилосердна, що здавалося, усе живе сховалося – у затишку, у холодочку. Тільки витончені білосніжні ромашки, що розрослися розлогими кущами у барвистих квітниках, тішилися – вбирали в себе всю сонцесяйну красу, сонячну енергію матінки – Природи і пишно та гарно разом із красунями – ліліями видавали людям ДАРОВАНУ БОГОМ КРАСУ.
. .Так, то тут, то там – виринули – розцвіли цілими вишуканими букетами просто неба, голубого і безхмарного, із-під матінки – Землі білі – білісінькі ромашки, які заквітчали невимовною ніжністю увесь квітковий розмай. Щоденно, і здається, щомиті, наближаюся я до своїх улюблених біленьких квіточок із жовтою серединкою, та й завше милуюся… насолоджуюся… Ой, яка ж то КРАСА, ДАРОВАНА ПРИРОДОЮ! Білі ромашки чудово заквітували поруч з малиновою й темно-оранжевою трояндою та жовтогарячими квітами рудбекій. І створилася – склалася справжня природна нерукотворна композиція! Очей не відірвати!
. .Сонцесяйними яскравими світилами і насиченими жовтими барвами витончених квіток із коричневою серединкою звеселяють і гармонійно доповнюють дивовижну палітру кольорів у літньому квітнику прекрасні і неповторні рудбекії. Багатющі гарні кошики із жовтогарячими суцвіттями маленьких ніжних “сонечок” заполонили усе довкола на охайному зеленому подвір’ї. А рудбекія цвіте собі, й цвіте, розкішно і пишно – на радість і втіху людям…
. .Малиновими, рожевими, бузковими, вишневими, білими острівцями виринає – квітне багаторічна гвоздичка, приваблюючи зір перехожих своїми дрібненькими квіточками на одній квітконіжці.
. .Та найдовершенішою і найчарівнішою квіткою є її величність ТРОЯНДА – цариця всіх прекрасних квітів на Землі! Яких тільки кольорів і відтінків у неї немає! Скількох жінок і дівчат вона – чарівна троянда – прикрашала! Її люблять і дарують усі без винятку. Її звеличують, кохають, вирощують, доглядають, пестять, голублять, як живе створіння…
. .Ось і знову я виглянула на своє заквітчане подвір’я, й око знову замилувало велике трояндове “царство”! Білими, червоними, бузковими, малиновими, оранжевими, жовтими барвами квітували – цвіли мої прекрасні троянди!
. .І МАНДРУЄ ГОНОРОВИЙ ЛИПЕНЬ ПО ЗЕМЛІ!
. .                                        ТАМАРА РОМАНЮК,
.  .                                       11 липня, 2019-21 року.
2

Автор публікації

Офлайн 6 години

Тамара Романюк

936
Коментарі: 28Публікації: 431Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій