Для голосування необхідно авторизуватись

ЩОБ НЕ БУЛО В ДУШАХ БЕЗНАДІЇ

 

. .               ЩОБ  НЕ  БУЛО  У  ДУШАХ  БЕЗНАДІЇ…
. . Я вивчаю БІБЛІЮ, читаю додаткову літературу. Роблю це поступово, послідовно і щоденно знаходжу відповіді на всі життєві питання. А головне – я відчула дотик до вічної істини. І ВІЧНА ІСТИНА – ЦЕ ГОСПОДЬ БОГ, ЖИТТЯ З БОГОМ.
. . БІБЛІЯ або СЛОВО БОЖЕ стало для мене поряд з “КОБЗАРЕМ” ТАРАСА ШЕВЧЕНКА першою настільною книгою на кожен день. БІБЛІЯ – ДОСКОНАЛЬНЕ ОДКРОВЕННЯ БОГА РОДУ ЛЮДСЬКОМУ – Є ПРАВДИВИМ ДЖЕРЕЛОМ БОГОПІЗНАННЯ. ВОНА ВІДКРИВАЄ ВОЛЮ БОЖУ, МІСТИТЬ ЗАПОВІДІ БОЖІ, ЗАКОНИ ТА ПРОРОЦТВА І ВКАЗУЄ ШЛЯХ ДО СПАСІННЯ. СЛОВО БОЖЕ збагачує мене духовно, підтримує морально. Завдяки вивченню БІБЛІЇ у мене з’явилася мета в житті – пізнати себе, як створіння БОЖЕ. Сподіваюсь, приводом для роздумів у цей тривожний час, стануть віщі слова ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ: “НАЙБІЛЬША НАУКА, ЯКА ПОТРІБНА КОЖНІЙ ЛЮДИНІ – ЦЕ НАУКА ПІЗНАННЯ САМОГО СЕБЕ І ПІЗНАННЯ ДОМАГАНЬ НАШОГО ДУХА ТА ДУХА БОЖОГО, ЩО ЖИВЕ В НАС”
. . Усе, що написано в БІБЛІЇ, в цьому складному житті збувається. Як збувається і те, що з іншими народами страждає народ УКРАЇНИ. Страждає тому, що йому не вистачає духовного відродження. Настраждавшись, зневірившись у всіх і у всьому, люди потягнулись до духовності.
. . А кого не схвилюють слова палкого патріота УКРАЇНИ ІВАНА ОГІЄНКА: “ВЕЛИКИЙ, СВІТЛИЙ І РАДІСНИЙ ДЕНЬ У МОЄМУ ЖИТТІ! НІ, – НАЙБІЛЬШИЙ, НАЙСВІТЛІШИЙ, НАЙРАДІСНІШИЙ ДЕНЬ У ВСЬОМУ МОЄМУ ДОВГОМУ І ТРУДЯЩОМУ ЖИТТІ!
. . П’ЯТДЕСЯТИЛІТНЯ МОЯ МРІЯ Й ТРИДЦЯТИЛІТНЯ МОЯ РОБОТА СПОВНИЛАСЯ – ОСЬ МОЯ ВСЯ ЖИТТЄВА ПРАЦЯ ЛЕЖИТЬ НА СТОЛІ ПЕРЕДО МНОЮ. БІБЛІЯ МОЄЮ РІДНОЮ МОВОЮ, МЕНІ НАЙДОРОЖЧОЮ МОВОЮ, МОВОЮ УКРАЇНСЬКОЮ!
. . …РАДІЙМО І ВЕСЕЛІМОСЯ ЦЬОГО ДНЯ! БО Ж БІБЛІЯ – ПІДВАЛИНА НАШОГО ЖИТТЯ, НАШОЇ КУЛЬТУРИ”.
. . У світі багато зла – природного і морального. Одне пов’язане з творінням, як таким – урагани, землетруси, повені. Інше – з моральною розбещеністю людини. Зараз ми починаємо розуміти все більше, що ці різновиди зла взаємопов’язані. Розуміють ті, що читають БІБЛІЮ. Розуміють тому, що в них оновлюється розум, змінюється й очищується свідомість. Ми, християни, прозріваємо духовно.
. . Мабуть, не в однієї людини виникає питання: якщо БОГ люблячий, ласкавий і всемогутній, то як же ВІН може дозволити своєму творінню так страждати? Чому БОГ дозволяє зло?
. . БОГ створив світ, по сутності, добрим. Зло виникло тоді, коли творіння повернулося від бажання найвищого добра до бажання нижчого добра. БОГ створив морально вільних особистостей, здатних приймати вірні або невірні рішення, тобто вибирати між добром і злом. Цей світ, у такому стані, як він є зараз, існує для формування характеру та цінностей людини. Відомо, що люди, які багато страждали, набагато добріші і спокійніші за тих, що завжди жили в комфорті. Вони також мають тверду волю й витримку. Допускаючи зло поряд з добром, БОГ дає можливість виправдовувати себе, вчитися творити і любити добро та зневажати зло, робить людину зрілою, загартованою, досвідченою. А це означає, що треба правильно відноситись до БОГА і до віри в БОГА, бо це єдиний шлях до істинно братніх взаємовідносин між людьми, особливо у цей тривожний час.
. . Ми зобов’язані і покликані через благочестиве життя і молитву боротися з усіляким злом у житті суспільства, сприяти торжеству добра, свободи, справедливості, миру для всіх людей, тобто збагачуватись повсякчас духовно, аби в усьому бути людяними і порядними.
. . ПРО КОРИСТЬ ДУХОВНОСТІ ДЛЯ НАЦІЇ ПИСАВ ІВАН ОГІЄНКО: “НАРОД, ЩО МАЄ ПРАВДИВУ ДУХОВНУ КУЛЬТУРУ, А ДО ТОГО Й ПОШИРЕНУ ДО ЙОГО НИЗІВ, КОНЧЕ СТАНЕ МІЦНИМ І МОГУТНІМ… ТАКИЙ НАРОД ЩАСЛИВИЙ В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ І МОГУТНІЙ У ЖИТТІ ДЕРЖАВНОМУ”.
. . Задумаймось над тим, що написано в БІБЛІЇ: “І ЗНАЙ – ВИМАГАЄ БОГ МЕНШЕ ВІД ТЕБЕ, НІЖ ПРОВИНИ ТВОЇ ТОГО ВАРТІ”.
. . Тому ЧИТАЙМО, ВИВЧАЙМО, ДОСЛІДЖУЙМО БІБЛІЮ, ЩИРО ВИКОНУЙМО НАСТАНОВИ БОЖІ, АБИ СВІТ СТАВ ДОБРІШИМ, І НЕ БУЛО У ДУШАХ НАШИХ ТРИВОЖНОГО ЧАСУ І БЕЗНАДІЇ.
. .                                             ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                             9 грудня 2017-20 р.
2

Автор публікації

Офлайн 3 години

Тамара Романюк

929
Коментарі: 28Публікації: 427Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій