Для голосування необхідно авторизуватись

“У ВІЙНИ НЕ ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ…”

. .                   “У ВІЙНИ  НЕ  ЖІНОЧЕ  ОБЛИЧЧЯ…”
. .Війна, “перемир”я”, побратими, воїни, сироти, матері, вдови, а ще постріли, вибухи, гради… Ось уже восьмий рік, важкий і жахливий восьмий рік, ми, українці, чуємо ці вічні слова. Бо йде в УКРАЇНІ війна. А побачити і пережити цю ганебну, нікому непотрібну війну у власному житті – це страшно і боляче. Бо “У ВІЙНИ НЕ ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ…”.
. .Чому у нас, у чудовій, мальовничій, доброзичливій, славній УКРАЇНІ стріляють? Чому сирітками стають хлопчики і дівчатка, донечки і синочки? Чому й досі плачуть рідні матері? Чому своїх дорогих людей не можуть діждатися дружини, сестри, кохані? Коли, нарешті, закінчиться війна? Хто її розпочав? Кому вона потрібна? Хто із можновладців відповість за те, що діється – твориться на нашому Сході? Коли вже не будуть гинути побратими і воїни? Коли отой невидимий ворог покине сплюндровану Землю нашу? Чому? Коли? Хто? Навіщо? Як? Багато запитань, а відповіді нема… Чим завинили перед ГОСПОДОМ наші люди? За чим прийшов -“припхався” до нас “старший руський брат”? Чому наша влада, всі міністри оборони дозволили загарбати чималий шмат української території? Чому? Чому? Чому?
. .Слухаю щодня новини по телебаченню, читаю – переглядаю свіжу пресу і душа моя зболена плаче і кричить: знову вибухи, постріли, знову втрати людські… А скільки поранених… Хто дав право знищувати і плюндрувати Землю нашу, вбивати мирне населення, калічити дітей і дорослих, наражати на небезпеку хоробрих захисників? Хто відповість перед ВСЕВИШНІМ? Бо ж написано в БІБЛІЇ: “НЕ УБИЙ…” Це ж гріх великий, люди добрі! Схаменімося, нарешті, можновладці! Не вбиваймо фізично, духовно, морально… Зрозуміймо, що “МУДРІСТЬ – ЦЕ СТРАХ ГОСПОДНІЙ, А ВІДСТУП ВІД ЗЛОГО – ЦЕ РОЗУМ”(Із БІБЛІЇ).
. .Молімося безперестанку за МИР, щасливий, світлий, добрий МИР на всій Землі, бо “у війни не жіноче обличчя…”. МОЛІМОСЯ!
. .                                                     ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                                     12 березня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 18 години

Тамара Романюк

934
Коментарі: 28Публікації: 429Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій