Для голосування необхідно авторизуватись

УКРАЇНА! “ГОЛОС КРАЇНИ”! I МОЛДАВАНИН, RКИЙ ГАРНО РОЗМОВЛRЄ УКРАЇНСЬКОЮ.

. .                     УКРАЇНА!  “ГОЛОС  КРАЇНИ”! –
. .       І МОЛДАВАНИН, ЯКИЙ ГАРНО РОЗМОВЛЯЄ
. .                                УКРАЇНСЬКОЮ.
. . . .”БЕЗ СВОЄЇ УКРАЇНИ Я НЕ ЗМІГ БИ СПІВАТИ…”,
. . . . Легендарний ДМИТРО ГНАТЮК, народний артист
. . . .УКРАЇНИ, всесвітньовідомий оперний співак і .
. . . .режисер.
. .Багато українців щонеділі з особливим захопленням, ніжною любов’ю, неабияким хвилюванням дивляться – слідкують, тішуться – радіють, вболівають – пишаються, спостерігають уважно і щиро за тим, як виспівується – зачаровує український “ГОЛОС КРАЇНИ”, що на каналі “1+1” українського телебачення. “ГОЛОС КРАЇНИ”, який захоплює – лунає на весь світ!
. .А які талановиті й обдаровані люди беруть участь у “ГОЛОСІ КРАЇНИ”. Співають – виливають душу неньки – УКРАЇНИ різні за національністю, віком, професією, світоглядом, учасники.
. .Та гордістю – величчю постаті УКРАЇНИ – Вітчизни, УКРАЇНИ – матері, УКРАЇНИ – берегині, УКРАЇНИ – мироносиці є наші українці, які оспівують – звеличують УКРАЇНУ – Батьківщину, милу серцю сторону рідною українською, народною мовою, мовою материнською і солов’їною.
. .Чудові і відомі таланти – співаки, музиканти, композитори, режисери, гордість і легенда УКРАЇНИ тримають руку на пульсі “ГОЛОС КРАЇНИ” – СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК, ОЛЕКСІЙ ПОТАПЕНКО (ПОТАП), ТІНА КАРОЛЬ, ІВАН ДОРН, відкриваючи світові все нові й нові імена УКРАЇНИ.
. .Особливо мене зворушили і запали в душу до самісінької глибини незабутні слова легенди української музики СВЯТОСЛАВА ВАКАРЧУКА. Він гарно говорив, що українською співають люди, які всією душею і всім своїм єством відчувають нашу УКРАЇНУ, незалежно, чи то українець чи росіянин, білорус, татарин, африканець чи француз або людина циганської крові.
. .- На превеликий жаль, є така категорія населення, які б’ють себе в груди і голосно кричать – переконують, що вони – патріоти, українці. А насправді – нічого не зробили для свого народу, і любов їхня неправдива і фальшива. Критиканство і невігластво таких “націоналістів” тільки дошкуляють справжнім українцям. І “ГОЛОС КРАЇНИ” – цьому дієве підтвердження, – наголошував СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК.
. .Захоплюючись – втішаючись зворушливою і змістовною програмою “ГОЛОСУ КРАЇНИ”, низько вклоняючись перед БОЖИМ талантом відомих на всю УКРАЇНУ та за її межами особистостей СВЯТОСЛАВА ВАКАРЧУКА, ПОТАПА, ТІНИ, ІВАНА ДОРНА, прекрасних україномовних ведучих свята, справжнього свята для душі і серця ЮРІЯ ГОРБУНОВА та КАТЕРИНИ ОСАДЧОЇ, мимоволі переходжу й уявно переношусь у свої КЕЛЬМЕНЦІ.
. .Живе коло нас по-сусідству гарний чоловік і добрий красень, роботяща людина і майстер на всі руки СЕРГІЙ КРЕЧУН. А ще він чудово співає, професійно танцює, весело жартує, одним словом, – душа цікавої компанії, приємного товариства, вірний друг і надійний колега, добропорядний і відповідальний сім’янин.
. .Та я не сказала головного – СЕРГІЙ ДОБРЕ РОЗМОВЛЯЄ – ВОЛОДІЄ УКРАЇНСЬКОЮ ЛІТЕРАТУРНОЮ МОВОЮ – ВИМОВОЮ.
. До чого я веду? – спитаєте ви. Справа в тому, що СЕРГІЙ КРЕЧУН за національністю не корінний українець, а молдаванин. Я би ніколи не подумала, що мій сусід не українець. Почули б ви, як СЕРГІЙ цікаво і легко спілкується з людьми, вільно володіючи українською… А якщо по правді, то набагато краще розмовляє він по-українському, ніж декотрі наші корінні жителі КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ. Оце, молодець, чоловік! Я аж загордилася, що маю такого доброго сусіда СЕРГІЯ КРЕЧУНА!
. .А живе ця людина коло нас вже понад чверть віку. Життя склалося так, що СЕРГІЙ народився у багатодітній родині. Був чи не найстаршим у сім’ї. Після закінчення школи разом iз майбутньою дружиною – українкою ЛАРИСОЮ навчалися у зооветеринарному технікумі. Отримавши диплом техніка – спеціаліста штучного запліднення тварин для сільського господарства, СЕРГІЙ тривалий час працював у колективі колишнього “Племінного господарства”.
. .Побравшись, закохані СЕРГІЙ з ЛАРИСОЮ ще зі студентських літ, проживали біля батьків дружини – наших сусідів. Незабаром народилися й у молодих батьків хлопчик та дівчинка. Оце недавно видали заміж свою донечку МАРИНКУ. А згодом і синок привів собі дружину.
. .Щодня, щотижня, в усі пори року бачу життєрадісного СЕРГІЯ, спілкуюся з усміхненою ЛАРИСОЮ, ділюся – виливаю душу – серденько про все, що побажаю – захочу: про дорослих вже дітей, непосидючих і цікавих внуків, прогноз непередбачуваної погоди, справи домашні повсякденні, а головне – здоров’я доброго бажаємо на день прийдешній…
. .Живу щасливо по щирості своїй і тішуся: живе коло нас добрий чоловік, весела людина, гарний український молдаванин СЕРГІЙ КРЕЧУН, який чудово балакає МОЄЮ РІДНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. ГОЛОСОМ КРАЇНИ УКРАЇНА!
. .                           ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                          Мої рідні Кельменці”, 19 серпня 2017 р.;
2

Автор публікації

Офлайн 10 місяців

Тамара Романюк

963
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій