Для голосування необхідно авторизуватись

ВЕСНА НАДІЇ, ВІРИ, ЛЮБОВІ…

 

. .                 ВЕСНА  НАДІЇ,  ВІРИ,  ЛЮБОВІ
. .Весна… Юна, світла, сонцесяйна Весна… І нова радість прийшла – стала. Завесніло – заясніло у душі моїй і серденьку мойому. Помолоділося – засвітлілося і мені десь літечок з-на п”ятдесят… На мить здалося, що чарівна паличка промайнула перед очима. І так загадково – таємниче полинула я подумки високо – високо – аж до самісіньких небес, і воз”єдналася з легенькими білосніжними хмаринками, які грайливо віталися з юною Весною і дарували їй БОЖЕСТВЕННУ красу. І так гармонійно відчувалося неземне умиротворення й ГОСПОДНЯ благодать.
. .Веснонька – Весна стрічала приязно і ніжно величне сонце, яке зігрівало – обіймало своїми ласкавими променями матінку – Землю, приймала – вітала гостинно і весело теплий весняний вітер, який мандрував – повівав поміж густим гіллям дерев, кликала – виспівувала дзвінкоголоссям своїх пернатих друзів – птахів.
. .Завесніла – засміялася Весна біленькими тендітними підсніжниками і пролісками, усміхнулася – зазеленіла маленькими кущиками примул, які ось – ось розквітнуть, виглянула з-під Земельки першими листочками ранніх нарцисів і тюльпанів, зраділа – втішилася блискучому листю зеленого барвінку та пишного самшиту. А повітря! Свіже весняне повітря, яким дихаєш і не надихаєшся… Оте
весняне повітря обгортає – обіймає своїм неймовірно ніжним ароматом краси, гармонії, просвітлення, благодаті і …МИРУ.
. .ВЕСНА… НОВА ВЕСНА… ЖИВА ВЕСНА НАДІЇ, ВІРИ, ЛЮБОВІ…
. .                                     ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                     9 березня 2021 року.
. . . . .
1

Автор публікації

Офлайн 18 години

Тамара Романюк

934
Коментарі: 28Публікації: 429Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій